Piłkarski weekend w regionie. Terminarz i obsada sędziowska [7/8 października 2017]

Kolejne spotkania w 3, 4 i 5 kujawsko-pomorskiej lidze oraz w A klasach KPZPN przed nami. Przedstawiamy terminarz i obsadę sędziowską spotkań rozgrywanych w dniach 7-8 października 2017 roku oraz linki do wyników i relacji na żywo

WYNIKI 10. KOLEJKI 3. LIGI GRUPA 2 - TUTAJ

WYNIKI NA ŻYWO 10. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ - TUTAJ

WYNIKI 9. KOLEJKI. 5 LIGI GRUPA 1 - TUTAJ

WYNIKI 9. KOLEJKI. 5 LIGI GRUPA 2 - TUTAJ

WYNIKI 8. KOLEJKI MECZÓW W A KLASIE KPZPN - TUTAJ

III liga - 10 kolejka
Sobota
Energetyk Gryfino - GKS Przodkowo, 13 - Wojciech Jasiak (Krotoszyn)
Górnik Konin - Lech II Poznań, 15 - Karol Kobędza (Toruń)
Wda Świecie - Włókniarz 1925 Kalisz, 15 - Dawid Błaszczak (Szczecin)
Centra 1946 Ostrów Wlkp. - Jarota Jarocin, 15 - Katarzyna Lisiecka-Sęk (Mosina)
Wierzyca Decka Pelplin - Polonia Środa Wlkp., 15 - Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)
Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew, 14 - Paweł Okunowicz (Białogard)
Kotwica Kołobrzeg - Świt Szczecin, 18 - Maciej Martyniuk (Gruszczyn) Piotr Bacia (Poznań-Jeżyce) Aleksander Guzik (Poznań-Grunwald) Kacper Popek (Gniezno)
Niedziela
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń, 11 - Marek Marcinkowski (Malbork)
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia, 12 - Kamil Rybiński (Gdańsk)

IV liga kujawsko-pomorska - 10. kolejka
Sobota
Cuiavia Inowrocław - Naprzód Jabłonowo Pomorskie, 11 - Dariusz Łęgosz (Lipno)
Notecianka Pacio Pakość - Kujawianka Izbica Kujawska 15 - Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)
Legia Chełmża - Lider Włocławek, 15 - Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Sparta Brodnica - Sokół Radomin, 15- Tomasz Perliński (Włocławek)
Pogoń Mogilno - Start Warlubie,15 - Sławomir Winiecki (Zamość)
Wisła Nowe - Polonia Bydgoszcz, 15 - Bartosz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Chełminianka Chełmno - Orlęta Aleksandrów Kujawski, 15:30 - Łukasz Bania (Toruń)
Chemik Bydgoszcz - Lech Rypin, 16 - Łukasz Zasada (Włocławek)
Niedziela
Kujawiak Lumac Kowal - Unia Janikowo, 15 - Jacek Jędrzejczak (Rzepowo)

V liga kujawsko-pomorska 9. kolejkaGrupa I
sobota
Mustang Ostaszewo - Drwęca Golub-Dobrzyń, 11 - Mariusz Burda (Bydgoszcz)
Budowlany KS Bydgoszcz - Promień Kowalewo Pomorskie, 12 - Mateusz Śliwowski (Rozgarty)
Wojownik Wabcz - Radzynianka Radzyń Chełmiński, 13 - Dominik Pruss (Bydgoszcz)
Iskra Ciechocin - POL-OSTEG Pomorzanin Serock, 15 - Łukasz Damski (Tryszczyn)
Tor Laskowice - KS Łochowo, 15 - Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
Start Eco-Pol Pruszcz - Gryf Sicienko, 16 - Dariusz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)
Victoria Lisewo - Grom Więcbork, 16 - Dariusz Wienconek (Włocławek)
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń - Flisak Złotoria, 16:30 - Piotr Wysocki (Rypin)

Grupa II
Sobota
Włocłavia Włocławek - GKS Baruchowo, 14 - Rafał Wółkiewicz (Toruń)
Gopło Kruszwica - LTP Lubanie, 15 - Aleksander Nowicki (Solec Kujawski)
Unia Gniewkowo - Ziemowit Osięciny, 15 - Paweł Sarnowski (Brodnica)
Start Radziejów - Łokietek Brześć Kujawski, 15 - Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)
Noteć Łabiszyn - Lubienianka Lubień Kujawski, 15 - Adrian Popławski (Bydgoszcz)
Piast Złotniki Kujawskie - Zdrój Ciechocinek, 15 - Maciej Gebler (Bydgoszcz)
Szubinianka Szubin - Kujawianka Strzelno, 15 - Piotr Pankowski (Kruszwica)
Niedziela
Zjednoczeni Piotrków Kujawski- Wisła Dobrzyń n/Wisłą, 15 - Szymon Lewandowski (Pakość)

A klasa KPZPN
Grupa I Bydgoszcz

Sobota
Tartak Wudzyn - Zawisza Bydgoszcz, 15 - Kamil Pril (Cekcyn)
Fala Świekatowo - GLKS Anmar Osielsko, 16 - Krzysztof Ulatowski (Bydgoszcz)
Dąb Potulice - GLKS Dobrcz, 16 - Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)
Rawys CEO Raciąż - Tucholanka Hydrotor Tuchola, 16 - Kamil Kalinowski (Bydgoszcz)
Victoria Niemcz - Myśliwiec Gostycyn, 18 - Tomasz Linke (Tuchółka)
Niedziela
Kamionka Kamień Krajeński - Krajna Sępólno Krajeńskie, 14 - Marek Semrau (Białe Błota)
Gryf Piaseczno - Victoria Koronowo, 15- Piotr Siewierski (Sienno)

Grupa II Bydgoszcz
Sobota
KS Brzoza - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie, 11 - Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)
Rojewo - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka, 14 - Krzysztof Doroz (Toruń)
Zagłębie Piechcin - BOSiR/LKS Dąb Barcin, 14- Sebastian Borkowski (Bydgoszcz)
Goplania Inowrocław - Kujawy Markowice, 15 - Filip Krzywicki (Włocławek)
Piast Kołodziejewo - Noteć Gębice, 16 - Jacek Przewozik (Pakość)
Mikrus-Gesal Szadłowice - Pałuczanka Żnin, 16 - Marcin Modry (Bydgoszcz)
Niedziela
Sparta Janowiec Wielkopolski - Zootechnik Kołuda Wielka, 12 - Łukasz Rogowski (Bydgoszcz)

Grupa I Toruń
Sobota
Kasztelan Papowo Biskupie - Zamek Bierzgłowski,14 - Sylwester Rasmus (Kończewice)
LKS Pomowiec Kijewo Królewski - Unislavia Unisław , 15:30 - Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)
Piast Łasin - Stal Grudziądz, 16 - Paweł Polikowski (Chełmża)
LZS Świedziebnia - LZS Bobrowo, 16 - Adam Grabowski (Grudziądz)
Węgrowianka Węgrowo - GKS Błękitni Podwiesk, 16 - Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Victoria Czernikowo - GKS Pogrom Zbójno, 16 - Piotr Drogowski (Ciechocinek)

Niedziela
Unia Wąbrzeźno - Cyklon Kończewice, 15- Arkadiusz Traczyk (Toruń)
Olimpia II Grudziądz SA - Gwiazda Starogród, 15 - Magdalena Krzemińska (Unisław)

Grupa I Włocławek
Sobota
Wzgórze Raciążek - Sadownik Waganiec, 16 - Adrian Sławkowski (Lipno)
Niedziela
Kujawy Kozy - MGKS Lubraniec, 11 - Mirosław Landowski (Inowrocław)
Unia Leszcze - Start Stawki, 13 - Szymon Osieczak (Włocławek)
Zgoda Chodecz - Orzeł Służewo, 15 - Rafał Jankowski (Włocławek)
Unia Choceń - Tęcza Topólka, 16 - Jarosław Barczak (Włocławek)

Grupa II Włocławek
Sobota
Mień Lipno - Tłuchowia Tłuchowo, 15 - Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
Kujawiak Kruszyn - Wicher Wielgie, 16 - Mariusz Pyszorski (Lipno)
Niedziela
Skrwa Skrwilno - Victoria Smólnik, 12 - Sebastian Szubski (Kowal)
Orion Popowo - GKS Fabianki, 15 - Marcin Koziorowicz (Włocławek)
LKS Grot Kowalki - Wiślanin Bobrowniki, 16 - Krzysztof Budziński (Lipno)

Dariusz Kopczyński, trener Lidera przed meczem z Legią

Skrót meczu Włocłavia - Kujawiak Kowal 8:2

Wideo

Marcin Gołembiewski

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3