Wyniki 8. kolejki A klasy - grupy KPZPN [7/8 października 2017]

Po zakończeniu meczów podawać będziemy wyniki w Kujawsko-Pomorskich A klasach.

A klasa KPZPN

Grupa I Włocławek
Sobota
Wzgórze Raciążek - Sadownik Waganiec 3:1 (0:0)
Bramki: Tomasz Olejnik (55), Stanisław Chojnacki (80), Kacper Nasiński (84) - Łukasz Brzeczkowski (90+2)
g. 16 - Adrian Sławkowski (Lipno)

Unia Choceń - Tęcza Topólka 10:3 (5:1)
Informuje Marek Malinowski
GOOOL 89 - Niewiadomski 10:3
GOOOL 85 - Tomasz Piernik z karnego 9:3
GOOOL 74 - Łukasz Kosiński 9:2
GOOOL 73 - Malinowski 9:1
GOOOL 71 - Hubert Machalski 8:1
GOOOL 62 - Younes Sebbar 7:1
GOOOL 47 - Niewiadomski 6:1
45 - 5:1, przerwa
GOOOL 40 - Karol Szczepański 5:1
GOOOL 34 - Mateusz Niewiadomski 5:0
GOOOL 25 - Malinowski 4:0
GOOOL 19 - Maciej Małecki 3:0
GOOOL 3 - Malinowski 2:0
GOOOL 1 - Mateusz Malinowski 1:0
16 - Jarosław Barczak (Włocławek)

Niedziela
Kujawy Kozy - MGKS Lubraniec 5:2 (3:1)
Bramki: Mateusz Bujalski (9, samobójcza), Przemysław Grzelak (16), Mateusz Wojciechowski (41), Dawid Grzelak (87), Przemysław Wojciechowski (90) - Mirosław Pilarski (2), Mateusz Bujalski (65)
g. 11 - Mirosław Landowski (Inowrocław)

Unia Leszcze - Start Stawki 1:2 (0:2)
Bramki: Remigiusz Radkowski (78) - Patryk Giedakin (16), Marek Błaszczyk (45)
g. 13 - Szymon Osieczak (Włocławek)

Zgoda Chodecz - Orzeł Służewo 0:3 (0:0)
Bramki: Kamil Jakóbczak (50), Piotr Lewandowski (79), Michał Witkowski (90)
g. 15 - Rafał Jankowski (Włocławek)

1. Kujawy Kozy 7 18 23-10
2. Orzeł Służewo 7 16 28-9
3. Unia Choceń 7 15 37-12
4. Sadownik Waganiec 7 14 16-13
5. Wzgórze Raciążek 7 12 16-17
6. MGKS Lubraniec 7 11 21-12
7. Zgoda Chodecz 8 10 23-36
8. Piast Bądkowo 7 7 11-16
9. Unia Leszcze 6 4 9-20
10. Tęcza Topólka 7 3 11-32
11. Start Stawki 8 3 7-37

Grupa II Włocławek
Sobota
Mień Lipno - Tłuchowia Tłuchowo 3:0 (0:0)
Bramki: Patryk Krasucki (67), Cezary Uzdowski 2 (77, 84)
g. 15 - Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)

Kujawiak Kruszyn - Wicher Wielgie 3:2 (0:1)
Bramki: Konrad Błaszczyk 2 (62, 81), Kacper Karwat (70, samobójcza) - Sebastian Paszyński (32), Paweł Pawlicki (90+3)
g. 16 - Mariusz Pyszorski (Lipno)

Niedziela
Skrwa Skrwilno - Victoria Smólnik 2:0 (1:0)
Bramki: Szymon Błachewicz 2 (10, 85).
g. 12 - Sebastian Szubski (Kowal)

Orion Popowo - GKS Fabianki
Mecz odwołany ze względu na zalane boisko.
g. 15 - Marcin Koziorowicz (Włocławek)

LKS Grot Kowalki - Wiślanin Bobrowniki 0:0
g. 16 - Krzysztof Budziński (Lipno)

1. Grot Kowalki 7 14 19-7
2. Kujawiak Kruszyn 7 12 18-16
3. Wicher Wielgie 6 12 13-7
4. Skrwa Skrwilno 8 12 16-15
5. Tłuchowia Tłuchowo 7 9 10-13
6. Wiślanin Bobrowniki 6 8 11-12
7. GKS Fabianki 6 7 12-16
8. Orion Popowo 5 7 8-12
9. Victoria Smólnik 6 6 12-19
10. Mień Lipno 6 4 9-12

Grupa I Bydgoszcz

Sobota
Tartak Wudzyn - Zawisza Bydgoszcz 0:4 (0:0)
GOOOL 90 - Ruczyński 0:4
GOOOL 75 - Bereza 0:3
GOOOL 74 - Kanik 0:2
65 - 0:1
GOOOL 55 - Ruczyński 0:1

45- do przerwy, niespodzianka, bo: gra najlepszy atak ligi przeciwko najsłabszej defensywie, a goli brak!

40 - 0:0
30 - 0:0
20 - 0:0
10 - 0:0
Zawisza: Niwiński - Bąk, Stoppel, Detmer, Szymański, Wiśniewski, Brzeziński, Błażejewicz, Kanik, Cielasiński, Ruczyński
g. 15 - Kamil Pril (Cekcyn)

Fala Świekatowo - GLKS Anmar Osielsko 4:1
g. 16 - Krzysztof Ulatowski (Bydgoszcz)

Dąb Potulice - GLKS Dobrcz 1:2
g. 16 - Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)

Rawys CEO Raciąż - Tucholanka Hydrotor Tuchola 1:2
g. 16 - Kamil Kalinowski (Bydgoszcz)

Victoria Niemcz - Myśliwiec Gostycyn, 18 - Tomasz Linke (Tuchółka)

Niedziela
Kamionka Kamień Krajeński - Krajna Sępólno Krajeńskie, 14 - Marek Semrau (Białe Błota)
Gryf Piaseczno - Victoria Koronowo, 15- Piotr Siewierski (Sienno)

Grupa II Bydgoszcz
Sobota
KS Brzoza - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 6:1
g. 11 - Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)

Rojewo - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka 2:1
g. 14 - Krzysztof Doroz (Toruń)

Zagłębie Piechcin - BOSiR/LKS Dąb Barcin 0:0
g. 14- Sebastian Borkowski (Bydgoszcz)

Goplania Inowrocław - Kujawy Markowice 4:2
g. 15 - Filip Krzywicki (Włocławek)

Piast Kołodziejewo - Noteć Gębice 3:1
g. 16 - Jacek Przewozik (Pakość)

Mikrus-Gesal Szadłowice - Pałuczanka Żnin 0:2 (0:0)
g. 16 - Marcin Modry (Bydgoszcz)

Niedziela
Sparta Janowiec Wielkopolski - Zootechnik Kołuda Wielka, 12 - Łukasz Rogowski (Bydgoszcz)

Grupa I Toruń
Sobota
Kasztelan Papowo Biskupie - Zamek Bierzgłowski 0:4 (0:2)
g. 14 - Sylwester Rasmus (Kończewice)

LKS Pomowiec Kijewo Królewski - Unislavia Unisław 2:3 (1:3)
g. 15:30 - Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)

Piast Łasin - Stal Grudziądz 3:1 (1:1)
g. 16 - Paweł Polikowski (Chełmża)

LZS Świedziebnia - LZS Bobrowo 2:0 (0:0)
g. 16 - Adam Grabowski (Grudziądz)

Węgrowianka Węgrowo - GKS Błękitni Podwiesk 3:2 (1:1)
g. 16 - Jerzy Rolbiecki (Toruń)

Victoria Czernikowo - GKS Pogrom Zbójno 1:0 (0:0)
g. 16 - Piotr Drogowski (Ciechocinek)

Niedziela
Unia Wąbrzeźno - Cyklon Kończewice 0:0
g. 15- Arkadiusz Traczyk (Toruń)

Olimpia II Grudziądz SA - Gwiazda Starogród 1:3 (0:1)
g. 15 - Magdalena Krzemińska (Unisław)

1. Cyklon Kończewice 9 23 31-3
2. Unia Wąbrzeźno 9 22 32-3
3. Unislavia Unisław 9 22 16-9
4. Victoria Czernikowo 9 16 17-10
5. LZS Świedziebnia 9 14 27-13
6. Węgrowianka Węgrowo 9 13 15-18
7. Zamek Bierzgłowski 9 12 17-22
8. Gwiazda Starogród 9 11 15-20
9. Olimpia II Grudziądz 9 11 14-20
10. Piast Łasin 9 11 10-17
11. Błękitni Podwiesk 9 11 17-28
12. LZS Bobrowo 9 10 12-14
13. Stal Grudziądz 9 10 13-16
14. Pogrom Zbójno 8 5 9-13
15. Pomowiec Kijewo 9 5 13-27
16. Kasztelan Papowo 8 4 3-27

INNE WYNIKI 7. KOLEJKI A KLASY - TUTAJ

Wideo. Sadownik - Kujawy 3:2

Wideo

MG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3