3 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków: doświadczenie w pracy na magazynie na...
fot. pixabay.com

10 najlepiej płatnych ofert pracy! Praca w Świeciu i okolicach! Kogo szukają? Ile można zarobić?

Koordynator pracy magazynów i logistyki, Dworzysko, od 4.402 zł brutto

Zakres obowiązków: doświadczenie w pracy na magazynie na stanowisku kierowniczym, umiejętności dobrej organizacji pracy i wyznaczanie piorytetów zarówno własnych jak i podległego zespołu, mile widziane uprawnienia UDT. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Wymiar etatu:1 Zmianowość: jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu:40 Zobacz ofertę