5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki i strzelcy 5. kolejki - sezon 2022/23 [10-11 września]

Grzegorz Oleradzki
LTP Lubanie - MGKS Kujawiak Lumac Kowal 1:4. Wyniki i strzelcy 5. kolejki 5. ligo kujawsko-pomorskiej
LTP Lubanie - MGKS Kujawiak Lumac Kowal 1:4. Wyniki i strzelcy 5. kolejki 5. ligo kujawsko-pomorskiej WN
Wyniki i strzelcy 5. kolejki meczów - 5. liga kujawsko-pomorska - sezon 2022/23 rozgrywanych w dniach 10-11 września.

5 liga kujawsko-pomorska, grupa II. 5. kolejka
Sobota 10 września 2022
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Unia Gniewkowo 2:1 (0:1)
Informują: Krzysztof Tarnecki oraz Szymon Tomasik
Koniec - 2:1
GOOOL 90+2 - Bartłomiej Budziszewski karny 2:1
GOOOL 83 min - Adrian Nowak 1:1. To pierwszy stracony gol w sezonie gniewkowskiego zespołu
81 min - Juliusz Habasiński z karnego nie trafia w światło bramki Unii
70 min - 0:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 45 min - Michał Cyra 0:1
28 min - 0:0
11:00 - Siemiątkowski

LTP Lubanie - Kujawiak Kowal 1:4 (1:3)
Informują: Marcin Zapiec oraz Jerzy Zapiec

W czarnym stroju grający trener Kujawiaka Kowal - Rafał Jankowski walczy o piłkę z piłkarzami LTP Lubanie z lewej Jakub Hejmanowski, a z prawej Tobiasz Kondracki

LTP Lubanie - MGKS Kujawiak Lumac Kowal 1:4 w 5. kolejce 5. ...

Koniec - 1:4
GOOOL 76 min - Patryk Klimek 1:4
74 min - 1:3
60 min - 1:3
Przerwa - 1:3
GOOOL 45 min - Rafał Jankowski 1:3
GOOOL 37 min - Adrian Rybka 1:2
34 min - druga żółta kartka Bartłomieja Fetera goście w osłabieniu
GOOOL 24 min - Leonid Khankiewicz 1:1
17 min - Łukasz Grube nie wykorzystuje karnego (broni bramkarz LTP)
GOOOL 4 min - Dawid Gliszczyński 0:1
11:00 - Szkodziński

Zdrój Ciechocinek - Zootechnik Kołuda Wielka 1:1 (0:0)
Informują: Krzysztof Zakrzewski oraz Przemysław Tomaszewski
Koniec - 1:1
GOOOL 70 min - Adrian Turowski 1:1
GOOOL 68 min - Michał Świątkowski 1:0
64 min - 0:0
Przerwa - 0:0
16:00 - Kaczyński

Sadownik Waganiec - Start WIP Stawki 2:4 (1:2)
Informują: Jerzy Nowak oraz Szymon Stolarski
Koniec - 2:4
GOOOL 75 min - Łukasz Różański 2:4
GOOOL 72 min - Arkadiusz Piskorski 1:4
GOOOL 58 min - Paweł Borkowski 1:3
Przerwa - 1:2
GOOL 45 min - Mateusz Parzybut 1:2
GOOOL 44 min - Dawid Janczyk 1:1
GOOOL 23 min - Tomasz Prejs 0:1
16:00 - Stypczyński

Lubienianka Lubień Kujawski - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:5 (0:1)
Informuje: Jacek Koncikowski
Koniec - 1:5
GOOOL 90 min - Szymon Brzeziński 1:5
GOOOL 86 min - Mariusz Jaśkiewicz 1:4
GOOOL 87 min - Mikołaj Detyna 0:4
GOOOL 75 min - Łukasz Witucki 0:3
GOOOL 58 min - Sebastian Figo 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOL 33 min - Karen Oliverre 0:1
25 min - 0:0
15:00 - Ruczewski

Piast Kołodziejewo - Kujawiak Instalnova Kruszyn 2:4 (0:2)
Informują: Paweł Krok oraz Dawid Orzelski
Koniec - 2:4
GOOOL 88 min -Konrad Błaszczyk 2:4
GOOOL 78 min - Sebastian Basiński 2:3
GOOOL 62 min - Mateusz Porbes 1:3
GOOOL 55 min - Jakub Sobieraj 0:3
Przerwa - 0:2
GOOOL 34 min - Tomasz Przybysz 0:2
GOOOL 4 min - Piotr Frydrych 0:1
16:00 - Winiecki

Niedziela 11 września 2022
Noteć Gębice - Gopło Kruszwica 3:0 (3:0)
Informują: Mateusz Rzempowski oraz Tomasz Jurkiewicz
Koniec - 3:0
65 min - 3:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 28 min - Maciej Mysiak, głową 3:0
GOOOL 17 min - Kajetan Kołacki 2:0
GOOOL 15 min - Marcin Jaroszewski 1:0
16:00 - Kosmal

Środa 7 września 2022
GKS Baruchowo - Łokietek Brześć Kujawski 1:5 (1:4)
Bramki: Kamil Falkowski (44) - Dawid Kwiatkowski 2 (7, 40), Dawid Marciniak 2 (32, 59), Szymon Bołkowiec (23 wolny)
W 30 min. Dawid Marciniak nie wykorzystał rzutu karnego

Tabela grupy 2. 5. ligi kujawsko-pomorskiej po 5. kolejce

1. Łokietek Brześć Kuj. 5 15 23-5
2. Unia Gniewkowo 5 12 11-2
3. Kujawiak Kowal 5 11 15-5
4. Orlęta Aleksandrów 5 9 12-8
5. Zootechnik Kołuda 5 9 10-7
6. Start WIP Stawki 5 8 14-10
7. Noteć Gębice 5 8 9-6
8. Wisła Dobrzyń 5 8 8-7
9. Kujawiak Kruszyn 5 7 8-7
10. LTP Lubanie 5 7 8-10
11. Zdrój Ciechocinek 5 6 6-9
12. Piast Kołodziejewo 5 4 8-11
13. GKS Baruchowo 5 3 3-10
14. Gopło Kruszwica 5 3 6-16
15. Lubienianka 5 3 7-22
16. Sadownik Waganiec 5 0 5-16

Strzelcy po 5. kolejce
8 - Dawid Marciniak (Łokietek);
6 - Leonid Khankiewicz (Kujawiak K.); Łukasz Witucki (Orlęta);
5 - Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka); Arkadiusz Piskorski (Start);
4 - Michał Skonieczny (Łokietek);
3 – Rafał Jankowski (Kujawiak K.); Dawid Kwiatkowski, Piotr Szczęsny (Łokietek); Kajetan Kołacki (Noteć); Janusz Olach (Unia); Kamil Ugorski (Zootechnik);
2 – Miłosz Losik (Gopło); Adrian Rybka (Kujawiak K.); Konrad Błaszczyk, Piotr Frydrych (Kujawiak Kr.); Łukasz Kmieć, Michał Tulimowski (LTP); Szymon Bołkowiec (Łokietek); Dominik Jelonek (Noteć); Mateusz Porbes (Piast); Dawid Janczyk (Sadownik); Paweł Borkowski, Tomasz Prejs (Start); Radosław Kłosowski, Oskar Kryszak (Unia); Adrian Nowak (Wisła); Daniel Matuszak (Zdrój); Oskar Doringer, Adrian Turowski, Kacper Wiktorowicz (Zootechnik);
1 – Kamil Falkowski, Kamil Malinowski (GKS); Patryk Jurkiewicz, Mikołaj Myśliwy, Szymon Skalski, Szymon Sobczak (Gopło); Łukasz Grube, Patryk Klimek, Adrian Mieszkalski, Vitalij Shvets (Kujawiak K.); Daniel Komorowski, Tomasz Przybysz, Jakub Sobieraj, Jacek Wichliński (Kujawiak Kr.); Dawid Gliszczyński, Arkadiusz Kowalski, Szymon Kuczkowski, Kacper Wienconek (LTP); Tomasz Janas, Jędrzej Markiewicz (Lubienianka); Szymon Gryczewski, Łukasz Kraszewski, Maciej Pałczyński (Łokietek); Daniel Aleksandrowicz, Marcin Jaroszewski, Maciej Mysiak, Marcin Szymański (Noteć); Szymon Brzeziński, Mikołaj Detyna, Sebastian Figo, Kacper Krajewski, Karen Oliverre, Kacper Wołos (Orlęta); Sebastian Basiński, Damian Łozowicz, Robert Wilk (Piast); Oliver Andrade (Sadownik); Michał Janik, Dariusz Olejnik, Mateusz Parzybut, Michał Witkowski, Mariusz Żywica (Start); Michał Hałas, Bartosz Majer, Kamil Piotrkowiak (Unia); Jakub Bryszewski, Bartłomiej Budziszewski, Juliusz Habasiński, Patryk Olewiński, Sebastian Raniszewski, Patryk Zieliński (Wisła); Radosław Czułkowski, Krzysztof Elsner, Tomasz Niemyt (Zdrój);
Samobójcze: dla GKS – Rafał Bobrowski (Kujawiak Kr.);
Walkowery: 3 dla Piasta za mecz z GKS;

5 liga kujawsko-pomorska, grupa I. 5. kolejka
Sobota 10 września 2022
Start Warlubie - Olimpia II Grudziądz 0:5 (0:1)
Koniec - 0:5
GOOOL 87 - Filip Prykaszczyk 0:5
GOOOL 84 min - Damian Vu thant 0:4
GOOOL 82 min - Igor Flisikowski 0:3
GOOOL 57 min - Kacper Rychert 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOL 36 min - 0:1 Filip Okraska 0:1
34 min - 0:0
Informuje: Robert Konieczny
11:00 - Siewierski

Mustang Ostaszewo - LKS Agri-Pawpol Dąbrowa Chełmińska 2:1 (1:0)
Informują: Wacław Trawiński oraz Marcin Bańka
Koniec - 2:1
GOOOL 82 min - Gęgotek 2:1
75 min - bramkarz gości Michał Wesołowski broni uderzenie Sylwestra Gęgotka z karnego
GOOOL 53 min - Dawid Murawski, karny 1:1
Przerwa - 1:0
GOOOL 8 min - Patryk Piotrowski 1:0
11:00 - Gebler

Promień Kowalewo Pomorskie - Stal Grudziądz 0:4 (0:1)
Informuje: Maciej Świtajski
Koniec - 0:4
GOOOL 90+1 - Dąbrowski 0:4
GOOOL 88 min - Marcin Dąbrowski 0:3
76 min - Waszelewski 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOł 30 min - Jakub Waszelewski 0:1
11:00 - Bujnicki

Unia Wąbrzeźno - Naprzód Green-Pack Jabłonowo Pomorskie 5:0 (2:0)
Koniec - 5:0
GOOOL 85 min - Stanisław Jabłoński 5:0
79 min - 4:0
GOOOL 68 min - Ohage 4:0
GOOOL 64 min - Ohage 3:0
61 min - 2:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 45 min - Ohage 2:0
GOOOL 34 min - Chimeze Ohage 1:0
27 min - 0:0
19 min - 0:0
11:00 - Szczepkowski

Victoria Lisewo - Polonia Bydgoszcz 1:1 (0:0)
Informuje: Grażyna Majewska
Koniec - 1:1
GOOOL 80 min - Przemysław Mądrzyński 1:1
77 min - 0:1
60 min - 0:1
GOOOL 46 min - Jakub Makowski 0:1
Przerwa - 0:0
30 min - 0:0
18 min - 0:0
14:00 - Bania

Krajna Sępólno Krajeńskie - Rawys CEO Raciąż 1:2 (0:0)
Kamil Mosek (49 głową) - Łukasz Donorowicz (78 głową), Tobiasz Mocek (88 głową);
16:00 - Pajonkowski

Sokół Radomin - Victoria Czernikowo 0:1 (0:1)
Koniec - 0:1
77 min - 0:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 20 min - Michał Gorczyński 0:1
17:00 - Kraśnicki

GLKS Dobrcz-Wudzyn - Budowlany KS Bydgoszcz 4:0 (3:0)
90 - koniec
GOOOL 63 - Jan Martin 4:0
45 - 3:0
GOOOL 41 - Maciej Kołodziej głową 3:0
GOOOL 40 - Paweł Dudzik 2:0
GOOOL 10 - Paweł Dudzik 1:0
19:15 - Górczyński

Tabela grupy po 5. kolejce

1. Rawys CEO Raciąż 5 15 23-4
2. Unia Wąbrzeźno 5 13 19-7
3. GLKS Dobrcz 5 13 16-5
4. Mustang Ostaszewo 5 12 14-10
5. Olimpia II Grudziądz 5 10 19-3
6. Krajna Sępólno K. 5 9 13-8
7. Stal Grudziądz 5 9 15-12
8. Naprzód Jabłonowo 5 7 13-12
9. Victoria Lisewo 5 7 8-16
10. Victoria Czernikowo 5 6 15-12
11. LKS Dąbrowa 5 6 11-11
12. Polonia Bydgoszcz 5 5 11-8
13. Promień Kowalewo 5 4 6-19
14. Sokół Radomin 5 0 3-17
15. BKS Bydgoszcz 5 0 3-20
16. Start Warlubie 5 0 2-26

Strzelcy po 5. kolejce
13 - Damian Rybacki (Rawys);
8 – Mateusz Prylewski (Naprzód); Chimiezia Ohage (Unia);
6 - Kamil Mosek (Krajna); Dawid Sarnowski (LKS);
5 - Paweł Dudzik (GLKS); Filip Licau (Mustang);
4 - Szymon Doba (Olimpia); Jakub Makowski (Polonia); Tobiasz Mocek (Rawys); Jakub Waszelewski (Stal); Stanisław Jabłoński (Unia);
3 – Łukasz Jaruszewski, Rafał Kostkowski (GLKS); Dawid Murawski (LKS); Maciej Dudek, Sylwester Gęgotek (Mustang); Dominik Lewandowski (Naprzód); Kacper Jarzec, Filip Prykaszczyk (Olimpia); Bartosz Olkowski (Promień); Mikołaj Wojdak (Unia); Michał Gorczyński, Mateusz Maślewski, Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.); Przemysław Mądrzyński (Victoria L.);
2 – Maciej Kołodziej (GLKS); Maciej Kaczmarek, Łukasz Kozina (Krajna); Igor Flisikowski, Eric Selguero (Olimpia); Hubert Raczkowiak (Polonia); Aleksander Bednarczyk (Promień); Łukasz Donorowicz (Rawys); Przemysław Jachowski (Sokół); Marcin Dąbrowski, Dawid Wolak (Stal); Dominik Armatowski (Start); Radosław Drapiewski (Unia); Michał Adamski, Dawid Pytel (Victoria Cz.); Bartosz Krzak (Victoria L.);
1 – Tomasz Grzegorek, Bartosz Kołodziejski, Wojciech Stasik (BKS); Patryk Błażejewicz, Artur Brzeziński, Jan Martin (GLKS); Łukasz Burkiewicz, Marcel Wnuk (Krajna); Dawid Bereza, Mateusz Myśliński (LKS); Jakub Kocemba, Patryk Piotrowski (Mustang); Klaudiusz Gołata, Martyn Kugaczewski (Naprzód); Damian Fabiś, Artur Kobus, Filip Okraska, Kacper Rychert, Damian Vu thant (Olimpia); Szymon Dusza, Robert Frasz, Miłosz Olejniczak, Robert Sawicki, Karol Szalla (Polonia); Maciej Łuszczyński (Promień); Tomasz Prusaczyk, Mateusz Remiszka (Rawys); Krystian Pawłowski (Sokół); Michał Horna, Norbert Knak, Maciej Koczur, Szymon Moskwa, Bartosz Rybiński, Patryk Stankiewicz, Jakub Szczepanik (Stal); Paweł Mazurowski, Sebastian Owczarczyk (Unia); Mateusz Ruszkowski (Victoria Cz.); Patryk Bączkowski, Mateusz Krause (Victoria L.);
SAMOBÓJCZE: dla Krajny – Borys Kajko (BKS); dla Mustanga – Mateusz Łuczak (Krajna);

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

miejsce #1

TCL

TCL 65P615

3 318,85 zł1 999,00 zł-40%
miejsce #2

Samsung

Samsung QE50Q67A

3 198,00 zł2 199,00 zł-31%
miejsce #3

Samsung

Samsung QE50Q67B

3 439,00 zł2 449,00 zł-29%
miejsce #4

Samsung

Samsung UE32T4302

1 319,00 zł958,00 zł-27%
miejsce #5

Xiaomi

Xiaomi Mi LED TV P1 43"

1 918,00 zł1 488,00 zł-22%
miejsce #6

Philips

PHILIPS 65PUS7556

2 472,00 zł1 999,00 zł-19%
Materiały promocyjne partnera

Ostatnie przygotowania przed meczem z Arabią Saudyjską - stand-up

Materiał oryginalny: 5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki i strzelcy 5. kolejki - sezon 2022/23 [10-11 września] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na swiecie.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie