Futsal Świecie wygrał z LSSS Lębork i jest liderem tabeli. Zobacz wideo

Jakub Keller
od 16 lat
Futsal Świecie wysoko ograł LSS Team Lębork i pozostaje jedyną niepokonaną drużyną w północnej I Lidze Futsalu. Po potknięciu Red Devils Chojnice w Szczecinie świecianie wskoczyli na pierwsze miejsce w tabeli.

Mecz w Świeciu od początku toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy pierwszą połowę gładko wygrali 3:0.

W drugiej odsłonie podopieczni Marcina Mikołajewicza kontrolowali grę, ale w 34 minucie bramkarz Daniel Semrau spóźnił się z interwencją i zamiast w piłkę, trafił w nogę rywala. Obejrzał za to czerwoną kartkę, a goście skrzętnie wykorzystali grę w przewadze zmniejszając straty do dwóch bramek.

Końcówka jednak należała do gospodarzy. Po wygranej 7:3 nad LSS Team Lębork i przy remisie Red Devils Chojnice w Szczecinie świecianie zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Futsal Świecie – LSSS Team Lębork 7:3 (3:0)
Bramki: Hapka 3, Cyman, Lewandowski, Mrówczyński, Wiśniewski oraz Janowicz, Neubauer, Marszałkowski.