Mecz Futsal Świecie – Futsal Szczecin. Zobacz zdjęcia

Jakub Keller
od 16 lat
Po czterech zwycięstwach z rzędu Futsal Świecie zgubił punkty w walce o ekstraklasę. Świecianie zremisowali z Futsal Szczecin 3:3.

Gospodarze przystąpili do tego spotkania osłabieni brakiem pauzujących za kartki Jakuba Hapki i Piotra Kaczkowskiego.

Mimo to świecianie lepiej weszli w to spotkanie. Prowadzili już w pierwszej minucie po bramce Szymona Kocieniewskiego. I było to jedyne trafienie w pierwszej połowie.

W drugiej części goście strzelili dwa gole i wyszli na prowadzenie, ale w 31 minucie wyrównał Paweł Kwiatkowski.

W 38 minucie świecka hala wybuchła ze szczęścia, gdyż prowadzenie swojemu zespołowi dał Olaf Wójtowicz. Goście jednak zdołali wyrównać dosłownie pół minuty przed końcem spotkania.

Ciekawie po ostatniej kolejce zrobiło się w tabeli. Drużyna We Met Kamienica Królewska przegrała w Gdańsku i ma tylko punkt przewagi nad zespołami ze Świecia i Gniezna. Szykuje się zatem fenomenalne widowisko w 18 kolejce, w której podopieczni Marcina Mikołajewicza podejmą na wyjeździe zespół z Kamienicy Królewskiej.

Futsal Świecie - Futsal Szczecin 3:3 (1:0)
Bramki : Kocieniewski, Kwiatkowski, Wójtowicz FS: Bakishau, Geppert, Ława.

Przejdź do galerii i zobacz zdjęcia z tego meczu

Futsal Świecie (żółte koszulki) zremisował z Futsal Szczecin 3:3 w meczu 17 kolejki I Ligi Futsalu