Olimpia Grudziądz - Sokół Kleczew 0:0. Zapis relacji na żywo [relacja live - 22. kolejka 2 grupy III ligi 2021/2022]

Redakcja Polska Press
Olimpia Grudziądz - Sokół Kleczew (na zielono)
Olimpia Grudziądz - Sokół Kleczew (na zielono) ŁS
W piątek (1 kwietnia 2022) Olimpia Grudziądz na własnym boisku zagrała z Sokołem Kleczew. Początek meczu o godz. 18. Przeprowadziliśmy naszą relację na żywo ze spotkania. Zobaczcie jej zapis. W niej przeczytacie najważniejsze momenty spotkania na szczycie 3. ligi.

Olimpia Grudziądz - Sokół Kleczew 0:0

Relacjonował Łukasz Szalkowski
19:5201.04.2022

90. minuta

Drugi remis z rzędu Olimpii, która zrównała się punktami z liderującą Kotwicą. Jednak jeżeli zespół z Kołobrzegu w sobotę wygra z Jarotą Jarocin będzie miał już 3 punkty przewagi w tabeli

19:5101.04.2022

90. minuta

Koniec, 0:0. Remis z którego najbardziej zadowolona jest Kotwica

19:4701.04.2022

89. minuta

Kolejna świetna interwencja Kolińskiego

19:4401.04.2022

85. minuta

Koliński z linii bramkowej wybił piłkę po sprytnym strzale Warcholaka

19:3901.04.2022

81. minuta

Żółta kartka dla Ceglewskiego. Drugie napomnienie dla piłkarza zespołu Sokoła

19:3701.04.2022

77. minuta

Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego na krótki słupek, główkował Bojas, ale znowu ponad bramką Sokoła

19:3401.04.2022

75. minuta

Piłka kilka razy trafiała w pole karne Sokoła, goście wychodzili z opałów, wybijając piłkę. Ta ostatecznie trafiła do Bojasa, który uderzył z półwoleja - niecelnie

19:2901.04.2022

70. minuta

0:0

71. minuta

Warcholak dobrze odwrócił się z piłką w polu karnym, oddał mocny strzał. Piłka, odbita przez obrońcę Sokoła, opuściła boisko

19:2301.04.2022

63. minuta

Strata Olimpii, która mogła kosztować stratę gola. W porę interweniował wracający Witasik

19:1401.04.2022

56. minuta

Groźna kontra Sokoła, Olszewski w tempo wyszedł z bramki i w ostatniej chwili wybił piłkę na aut

19:1301.04.2022

55. minuta

0:0

18:4701.04.2022

45. minuta

Sędzia doliczył minimum minutę do podstawowego czasu gry

45+1. minuta

Przerwa, 0:0 po pierwszej połowie meczu Olimpia - Sokół

18:4601.04.2022

45. minuta

Cywiński z bliska, świetnie obronił Koliński

18:4101.04.2022

40. minuta

Żółta kartka. Upomniany Mateusz Molewski, piłkarz Sokoła

18:3701.04.2022

35. minuta

Olimpia ma coraz wyraźniejszą przewagę, ale nadal 0:0

18:3401.04.2022

31. minuta

Niezła próba Karmańskiego z dystansu. Piłka minimalnie minęła poprzeczkę Sokoła

18:2801.04.2022

30. minuta

Dwa kwadranse za nami. 0:0

18:2601.04.2022

25. minuta

18:2301.04.2022

20. minuta

0:0

18:1901.04.2022

18. minuta

Jakub Bojas strzelił zbyt lekko, by pokonać bramkarza Sokoła. Mateusz Koliński broni strzał z rzutu karnego. Druga z rzędu jedenastka, która nie została wykorzystana przez Olimpię. W 21. kolejce pechowym strzelcem okazał się Hubert Antkowiak. Dziś nie gra ze względu na żółte kartki. Podobnie, jak inny ofensywny zawodnik Olimpii Tomasz Kaczmarek

18:1801.04.2022

16. minuta

Faul w polu karnym Sokoła. Sędzia bez wahania wskazuje na "wapno"

18:1701.04.2022

15. minuta

nadal bez goli w Grudziądzu, 0:0

18:1401.04.2022

12. minuta

Prostopadła piłka do Cywińskiego, piłkarz Olimpii oddał strzał z ostrego kąta, ale bardzo niecelnie

18:1101.04.2022

8. minuta

dwa rzuty rożne - jeden po drugim - Sokoła. Po żadnym nie było zagrożenia

18:0501.04.2022

5. minuta

0:0, bez bramek po pierwszych 300 sekundach pierwszego meczu 22. kolejki 3 ligi

18:0301.04.2022

1. minuta

Warcholak wrzucił piłkę z autu w pole karne. Wysoko wyskoczył Witasik, ale nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę Sokoła

18:0001.04.2022

Nowi piłkarze w Sokole: Otoka Omasombo i Oleksandr Nasonov