Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Wda - Kotwica KOŁOBRZEG 1:1 (1:1)

Bramki: Piotr Siekirka...

Podział punktów w Świeciu. Wda zremisowała z Kotwicą Kołobrzeg [zdjęcia]

Wda - Kotwica KOŁOBRZEG 1:1 (1:1) Bramki: Piotr Siekirka (7) - Łukasz Kasprzycki (35 - wolny). WDA: Murawski - Maliszewski (76. Dam. Wietrzykowski), Kocieniewski, Witucki, Kiełpiński - Frelek, Wenerski, Czerwiński, Siekirka, Mielcarek (72. Binerowski) - Retlewski. >> Najświeższe informacje z regionu, zdjęcia, wideo tylko na www.pomorska.pl << Zespół ze Świecia mecz z Kotwicą rozpoczął od mocnego uderzenia, bowiem już w 7. minucie Piotr Siekirka wykorzystał błąd obrońców drużyny gości i pokonał w sytuacji sam na sam Marcina Michalaka. Kotwica wyrównała w 35. minucie po rzucie wolnym wykonywanym przez Łukasza Kasprzyckiego. W drugiej połowie obie drużyny miały dogodne sytuację, by wyjść na prowadzenie. Doskonałą interwencją w 82. minucie popisał się Karol Murawski broniąc strzał z najbliższej odległości jednego z napastników Kotwicy. Kilka minut później bliski strzelenia samobójczego gola był jeden z obrońców Kotwicy. Piłka trafiła jednak w słupek bramki zespołu z Kołobrzegu. W doliczonym czasie gry w poprzeczkę trafił natomiast Bartosz Czerwiński. W przerwie meczu Działacze Wdy, oraz Tadeusz Pogoda, burmistrz Świecia pożegnali Artura Jankowskiego, głównego sponsora, który od 2005 roku wspiera świecki klub. Jankowski zdecydował się na wyprowadzkę za granicę, lecz jak sam podkreślił, będzie nadal wspierał Wdę. Ma nawet pomysły na rozwój klubu.