Dreszczowiec w Świeciu. Gol Czerwińskiego na wagę trzech punktów w doliczonym czasie gry! [zdjęcia]

Jakub Keller
Wda Świecie po golu w doliczonym czasie gry pokonała KP Starogard Gdański 4:3 (1:1).

Wda Świecie - KP Starogard Gdański 4:3 (1:1)
Bramki: Binerowski (29), Retlewski (64 - karny), Mielcarek (80), Czerwiński (90+1) - Wohlert (36), Zagórski (84 - karny), Gwóżdż (85).

Wda: Murawski - Maliszewski (57. Dam. Wietrzykowski), Kocieniewski, Witucki, Kiełpiński - Frelek (57. Czerwiński ), Mielcarek, Wenerski, Binerowski, Siekirka (90+3 Szczukowski) - Retlewski.

Niezwykle emocjonujący okazał się sobotni mecz w Świeciu, gdzie miejscowa Wda podejmowała KP Starogard Gdański. Gospodarze prowadzili już różnicą dwóch bramek, lecz w 84. minucie w zaledwie minutę goście doprowadzili do remisu. Dwa karygodne błędy w defensywie Wdy popełnił wówczas Jakub Witucki.

Zwycięstwo uratował świecianom w doliczonym czasie gry Bartosz Czerwiński.

Tego meczu nie może zaliczyć do udanych Łukasz Zapała. Były bramkarz Wdy przepuścił niemal wszystkie strzały lecące w światło jego bramki. Trudno go jednak winić o utratę któregokolwiek z czterech goli.