Siarka Tarnobrzeg - Chojniczanka, Wda Świecie - Legionovia Legionowo [zapis relacji na żywo]

Wda Świecie i Chojniczanka Chojnice awansowały do drugiej rundy Pucharu Polski.

Siarka Tarnobrzeg - Chojniczanka Chojnice 1:4
SIARKA: Pawlus - Nadolski, Kościelny, Waleńcik, Przewoźnik - Chłoń, Stefanik, Stępień, Korzępa, Domański - Martuś.
CHOJNICZANKA: Hładun - Lisowski, Biernat, Garbacik, Lisowski - Niedziela, Zawistowski, Bartoszewicz, Grzelak, Kosakiewicz - Mikołajczak.

WDA: Zapała - Meyer, Kocieniewski, Szczukowski, Lipiński - Brzeziński, Frelek, Moranowski, Mik, Maliszewski- Cylc.

Wda Świecie wygrała 1:0!
Koniec meczu w Tarnobrzegu, Chojniczanka wygrała 4:1.
W 84. minucie Siarka zdobywa honorowego gola. Chojniczanie prowadzą jednak 4:1.
70 minut gry w Tarnobrzegu za nami, nadal 4:0 dla Chojniczanki. W Świeciu 60. minuta, Wda prowadzi 1:0.
Za nami 60. minut gry w Tarnobrzegu. Nadal jest 4:0 dla "Chojny"!
Tuż po 18 rozpoczęła się druga połowa w Tarnobrzegu, kwadrans później piłkarze wybiegli na boisko w Świeciu.
Wda też prowadzi do przerwy!!! W 43. minucie na listę strzelców wpisał się Karol Maliszewski.
4:0 dla Chojniczanki!!! Gola tuż przed przerwą strzelił Rafał Grzelak.
W 40. minucie meczu w Świeciu nadal 0:0, choć goście mieli kilka okazji do zdobycia bramki.
Od 36. minuty Chojniczanka prowadzi już 3:0! Ponownie na listę strzelców wpisał się Kosakiewicz. W Świeciu, w 30. minucie nadal jest 0:0.
Kolejne 10 minut gry w Tarnobrzegu za nami. W 35. minucie Chojniczanka prowadzi nadal 2:0.
Po 25. minutach Chojniczanka prowadzi 2:0, Wda po kwadransie remisuje 0:0.
O to chodziło! "Chojna" prowadzi już 2:0 po golu Pawła Zawistowskiego.
Od 16. minuty Chojnicznaka prowadzi w Tarnobrzegu 1:0! Strzelcem gola Łukasz Kosakiewicz.
Po 10. minutach gry w Świeciu nadal bezbramkowy remis.
W 5. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Wdy. Strzał Brzezińskiego obronił jednak bramkarz zespołu gościu.
Z opóźnieniem rozpoczął się mecz w Świeciu.
Kwadrans gry w Tarnobrzegu za nami. Na razie 0:0.
Rozpoczął się mecz w Tarnobrzegu. Nieco później na boisko wybiegli piłkarze Wdy.
W Świeciu ulewa, która na początku meczu na pewno przeszkodzi piłkarzom.

Zobacz skrót sparingu Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz.

Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny